Additional information
| Weight | 0.4536 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 13 × 12 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 78xx |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 160000 pages |
144.74лв. / 74.00€
Наличност: на склад
| Weight | 0.4536 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 13 × 12 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 78xx |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 160000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.