Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Производител | SEAGATE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет | 250 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 560 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 540 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100.0 х 70.0 x 7.1 |
| Тегло, g | 50 g |













Reviews
There are no reviews yet.