Additional information
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 134.8 × 16 × 83.3 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Размер на екрана, inch | 55 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Android TV |
| Динамичен контраст | Dynamic Contrast Enhancer |
| Честота, Hz | 50 |
| Тунер | DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2 |
| Аудио | 2 x 10W, Dolby Atmos, Dolby Audio |
| Мрежа | Built-in Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 2 USB, 4 HDMI, Composite video in, Digital Audio Out, eARC, Headphone, IF in, RF in |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 101 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 123.3 x 32.4 x 78.3 |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 300 mm |
























Reviews
There are no reviews yet.