Additional information
| Weight | 0.795 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.878 × 13.716 × 18.034 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark X264, X363, X364 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 3500 pages |
346.26лв. / 177.04€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.795 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.878 × 13.716 × 18.034 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark X264, X363, X364 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 3500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.