Additional information
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 3 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Производител | WESTERN DIGITAL |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет, GB | 22000 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 3.5" |
| Скорост, об/мин | 7200 |
| Интерфейс | SATA 6Gb/s |
| Цвят | N/A |





















