Additional information
| Weight | 5.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 24 × 8 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Производител | NEOMOUNTS BY NEWSTAR |
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Размер на екрана, inch | 40"-75" |
| Наклон | – |
| Въртене | – |
| Ротация | -3°/+3° |
| Max VESA размер, mm | 600×400 |
| Максимално натоварване, кг | 50 |
| Регулируема дължина | Height: 42.5 cm, Width: 68.4 cm, Depth: 6.7 cm, Distance to wall: 6.7 cm, Height adjustment: Micro adjustment |
| Цвят | Black |

































