Additional information
| Weight | 0.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.3 × 10.2 × 12.3 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Съвместимост | HP LJ M454; HP LJ MFP M479 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2 400 pages |
| Weight | 0.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.3 × 10.2 × 12.3 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Съвместимост | HP LJ M454; HP LJ MFP M479 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2 400 pages |
Reviews
There are no reviews yet.