Additional information
| Weight | 1.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48.3 × 15.5 × 19.8 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP CLJ Enterprise M751 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | Up to 6 000 pages |
576.40лв. / 294.71€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48.3 × 15.5 × 19.8 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP CLJ Enterprise M751 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | Up to 6 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.