Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48.3 × 15.5 × 19.8 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP CLJ Enterprise M751 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 33 000 pages |
1,015.05лв. / 518.99€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48.3 × 15.5 × 19.8 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP CLJ Enterprise M751 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 33 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.