Additional information
| Weight | 1.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.8 × 29.1 × 17.6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color Laser 150a/150nw/MFP 178nw/MFP 179fnw |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | Up to 16 000 pages |
| Weight | 1.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.8 × 29.1 × 17.6 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color Laser 150a/150nw/MFP 178nw/MFP 179fnw |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | Up to 16 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.