Additional information
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | FUJITSU |
| Серия | PRIMERGY RX2520 M5 |
| Процесор | Intel Xeon Silver 4208 2.10 GHz, 11 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 12 slots (6 DIMMs per CPU, 6 channels with 1 DIMM per channel), DIMM (DDR4), Memory capacity (min. – max.): 8 GB – 768 GB |
| Твърд диск, GB | not included |
| Дисков контролер | None |
| Брой поддържани дискове | 4 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | 2 x 1 Gbit/s onboard, PXE-Boot via LAN from PXE server, iSCSI boot (also diskless) |
| Разширителен слот | PCI-Express 3.0 x8 – 3 x Low profile, PCI-Express 4.0 x16 – 1 x (190 mm) low profile |
| Интерфейс | 1x USB 2.0 internal for backup devices, 7x USB 3.0 (2x front, 4x rear, 1x internal type A), 1x VGA rear, 1x serial RS-232-C (optional), 2 x Gbit/s Ethernet (RJ45 based on Intel X722 |
| Порт за отдалечено управление | 1x dedicated management LAN port for iRMC S5 (10/100/1000 Mbit/s); Management LAN traffic can be switched to shared onboard Gbit LAN port |
| Захранване | Power Supply Dummy + Modular PSU 450W platinum hp |
| Съвместими операционни системи | Windows Server, Hyper-V Server 2016, VMware vSphere, SUSE Linux Enterprise Server, Red Hat Enterprise Linux, Univention Corporate Server |
| Форм-фактор | 2U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |














