Additional information
| Weight | 0.637 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 5 cm |
| Производител | PNY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 2 |
| Памет интерфейс | 128 |
| Брой ядра | 512 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Ползвани технологии | CUDA, DirectCompute, OpenCL |
| Резолюция | Maximum DP 1.4 Resolution: HDR 5120 x 2880 at 60Hz (30-bit color), Maximum DVI-D DL Resolution: 2560 x 1600 at 60Hz via 3rd party adapter, Maximum DVI-D SL Resolution: 1920 x 1200 at 60Hz via optional adapter |
| Интерфейс | 4 mDP 1.4, DVI-D; PCI Express 3.0 x16 |
| Размери | 68.9 mm H x 150 mm L, Single Slot |
| Други | DirectX 12.0, OpenGL 4.5, Shader Model 5.1, Vulkan 1.0 |



























Reviews
There are no reviews yet.