Additional information
| Weight | 0.442 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45.5 × 16 × 2.5 cm |
| Производител | UGO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | USB |
| Подсветка | – |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 443 x 140 x 21 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Ergonomic shape of key caps; Slim profile; Foldable feet; PU coating on letter; Spill resistant; Cable length: 165 cm; Weight: 345 g |























Reviews
There are no reviews yet.