Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | UGO |
| Високоговорител, тип | 2.0 Computer speakers |
| Брой високоговорители | 2 |
| Контрол на звука | yes |
| Микрофон | – |
| Интерфейс | 3.5 Audio, USB type A |
| Bluetooth | – |
| Честотен обхват, Hz | 110 Hz –, 20 000 Hz |
| Изх. мощност, W | 6W RMS |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | – |
| Размери, mm | 72 x 72 x 89 mm |
| Цвят | Red |


























