Additional information
| Weight | 56.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 209 × 26 × 124.7 cm |
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Размер на екрана, inch | 85 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Tizen |
| Smart асистент | Alexa compatiability, Google Assistant compatiability |
| Динамичен контраст | Mega Contrast |
| Тунер | DVB-T2CS2 |
| Аудио | 20W, 2CH, Audio Pre-selection Descriptor, Dolby Digital Plus, Q-Symphony |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 1 USB, 3 HDMI, CI Slot, Digital Audio Output, eARC, RF Input |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 155 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 189.5 x 39.2 x 118.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 600 x 400 |



























Reviews
There are no reviews yet.