Additional information
| Weight | 34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 174.6 × 19 × 103.5 cm |
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Размер на екрана, inch | 70 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Tizen |
| Smart асистент | Alexa compatiability, Google Assistant compatiability |
| Динамичен контраст | Mega Contrast |
| Тунер | DVB-T2CS2 |
| Аудио | 20W, 2CH, Audio Pre-selection Descriptor, Dolby Digital Plus, Q-Symphony |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 1 USB, 3 HDMI, CI Slot, Digital Audio Output, eARC, RF Input |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 151 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 155.6 x 34.1 x 99.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 300 |

























Reviews
There are no reviews yet.