Additional information
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 151 × 15.8 × 90.6 cm |
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Размер на екрана, inch | 60 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Tizen |
| Динамичен контраст | Contrast Enhancer |
| Честота, Hz | 50 |
| Тунер | DVB-T2CS2 |
| Аудио | 20W, 2CH, Audio Pre-selection Descriptor, Dolby Digital Plus, Q-Symphony |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 2 USB, 3 HDMI, CI Slot, Digital Audio Out, eARC, RF in |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 121 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 135.3 x 28.1 x 82.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 300 |


























Reviews
There are no reviews yet.