Additional information
| Weight | 12.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 109.3 × 6.7 × 13 cm |
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Размер на екрана, inch | 43 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Tizen |
| Smart асистент | Bixby |
| Динамичен контраст | Contrast Enhancer |
| Честота, Hz | 60 |
| Аудио | 20W, 2CH, Dolby Digital Plus, OTS Lite, Q-Symphony |
| Мрежа | Built-in Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 2 USB, 3 HDMI, Anynet +, CI Slot, Digital audio terminal, eARC, RF Input |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 73 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 96.6 x 6.24 x 18.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 |






























Reviews
There are no reviews yet.