Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7 × 3 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT 330/ 350/ 520/ 540/ 580C/ 2500PC/ 2200/ 2400/ 530/ 550/ 9200PC/ 9400 models |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | White on Black |
| Ширина на лентата, mm | 24 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | as well as cables and other equipment, Equally handy in the home, office or workplace, this laminated white on black TZe-355 labelling tape can be used to identify the contents of everything from file folders and shelves to USB flash drives |



















Reviews
There are no reviews yet.