Additional information
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.7 × 7 × 15.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT-1700, PT-1800, PT-2500PC, PT-300, PT-300B, PT-310, PT-310B, PT-320, PT-330, PT-340, PT-350, PT-520, PT-540, PT-580C |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 12 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | abrasion, and are resistant to chemicals, making them suitable for both indoor and outdoor use, sunlight and submersion in water, These self-adhesive laminated labels have been developed to withstand extremes of temperatures |


















Reviews
There are no reviews yet.