Additional information
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | TRANSCEND |
| Камера | .MP4 (H.264), (diagonal) wide angle lens for the best field of view, F/2.0, 140° |
| Резолюция | FULL HD |
| Втора камера | – |
| Дисплей, inch | – |
| Сензори | Sony Starvis CMOS/2 Million pixel |
| Системи и режими | Emergency recording |
| IR осветление | – |
| GPS | – |
| USB порт | micro USB 2.0 to car lighter adapter |
| Памет, GB | 32 |
| Слот за карти | microSD 32 GB/64 GB/128 GB |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11n |
| Батерия | Built-in battery ensures uninterrupted recording |
| Вграден микрофон | – |
| Вградени говорители | – |
| Система за прикрепване | Adhesive mount |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 36.0 x 22.8 x 58.3 mm |
| Тегло, g | 40 g |
| Цвят | Black |
















