Additional information
| Weight | 1.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.4 × 33.9 × 14 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-L8360CDW, MFC-L8900CDW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 9000 pages |
| Weight | 1.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.4 × 33.9 × 14 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-L8360CDW, MFC-L8900CDW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 9000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.