Additional information
| Weight | 1.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 36.5 × 25 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-L6400DW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 8000 pages |
| Weight | 1.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 36.5 × 25 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-L6400DW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 8000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.