Additional information
| Weight | 0.915 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 34 × 16.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-L8350CDW |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
487.29лв. / 249.15€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.915 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 34 × 16.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-L8350CDW |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.