Additional information
| Weight | 0.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 34 × 18.3 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | HL-4150/4570, MFC-9970 series |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
470.77лв. / 240.70€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 34 × 18.3 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | HL-4150/4570, MFC-9970 series |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.