Additional information
| Weight | 0.978 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 36 × 12 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | DCP-9010, HL-3040/3070, MFC-9120/9320 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2200 pages |
| Weight | 0.978 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 36 × 12 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | DCP-9010, HL-3040/3070, MFC-9120/9320 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2200 pages |
Reviews
There are no reviews yet.