Description
Предоставяйки точна информация върху лентите за китката и етикетите в кабинетите – TD-2130NHC може да помогне за подобряване безопасността на пациента и облекчаване на натовареността на вашия медицински персонал.
960.11лв. / 490.90€
Наличност: с поръчка
Предоставяйки точна информация върху лентите за китката и етикетите в кабинетите – TD-2130NHC може да помогне за подобряване безопасността на пациента и облекчаване на натовареността на вашия медицински персонал.
| Weight | 2.833 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 28.5 × 18 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Технология на печат | Healthcare thermal printer |
| Принтер резолюция, dpi | 300×300 |
| Мах. скорост на печат, мм/сек | 152.4 |
| Мах. ширина на етикета, mm | 63 mm |
| Мах. ширина на печата, mm | 56 mm |
| Мах. дължина на етикета, m | 6-1000 mm |
| Автоматичен нож | – |
| Интерфейс | Bluetooth v2 / EDR (Class 2), Ethernet LAN (10/100Base-TX), Host USB, Serial (RS-232C); Optional: Wi-Fi WLAN (802.11b/g/n), USB 2.0 (Full Speed) |
Reviews
There are no reviews yet.