Additional information
| Weight | 3.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 16.2 × 30 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark T654dn / T654dtn / T654n / T656dne |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 36 000 pages |
1,520.73лв. / 777.54€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 16.2 × 30 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark T654dn / T654dtn / T654n / T656dne |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 36 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.