Additional information
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 120 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HUAWEI |
| Тип на свързване | Single phase |
| Ефективност | 98.6% max. efficiency |
| Мощност, W | 7500 |
| Вх.напрежение, V | 600 |
| Изх. мощност, W | 5000 |
| Изх. мощност, VA | 5500 |
| Изх.напрежение, V | Rated output voltage: 220 V / 230 V / 240 V |
| Честота, Hz | Rated AC grid frequency: 50 Hz / 60 Hz |
| Изх. ток, A | Max. output current: 25 A |
| Индикатори | LED indicators |
| Тип на охлаждане | Natural convection |
| Работна температура | -30 ~ 60 °, C |
| Интерфейс | RS485, WLAN |
| Сигурност | EN/IEC 62109-1, EN/IEC 62109-2 |
| Стандарти | Grid connection standards: G83/2, G59/3, EN 50438, CEI 0-21, VDE-AR-N-4105, AS 4777, C10/11, ABNT, UTE C15-712, RD 1699, NRS 097-2-1, DEWA 2016 |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 375 x 375 x 162 mm |
| Тегло, kg | 10.6 kg |



















