Additional information
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Производител | SEAGATE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет | 8000 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
| Интерфейс | SATA |
| Цвят | N/A |
504.69лв. / 258.05€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Производител | SEAGATE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет | 8000 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
| Интерфейс | SATA |
| Цвят | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.