Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | FUJITSU |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | RDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 16 |
| Честота, MHz | 2 933 MHz |
431.88лв. / 220.82€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | FUJITSU |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | RDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 16 |
| Честота, MHz | 2 933 MHz |