Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | FUJITSU |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет, GB | 1000 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 2.5" |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
| Интерфейс | SATA 6G |
| Цвят | N/A |

















