Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 3.7 × 3.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | INTEL |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 14 |
| Честота, GHz | 3.50 |
| Кеш, MB | 24 |
708.86лв. / 362.44€
Наличност: на склад
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 3.7 × 3.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | INTEL |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 14 |
| Честота, GHz | 3.50 |
| Кеш, MB | 24 |