Additional information
| Dimensions | 17 × 17 × 10.1 cm |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | INTEL |
| Серия | Mini PC |
| Процесор | Intel Core i7-1165G7 Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Памет | Max Memory Size: 64GB, Memory Types: DDR4-3200 1.2V SO-DIMM |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Аудио | 7.1 digital (HDMI mDP), L+R out, mono mic in (F) |
| Мрежа | Intel Ethernet Controller i225-V |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Интерфейс | 2x front (Type-A, Type-C) and 3x rear USB 3.2 Gen2 (2x Type-A, Type-C), USB 2.0, USB 3.1 Gen2 via internal headers |
| Размери | 117 x 112 x 51 mm |













