Additional information
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 19 × 21.2 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DEEPCOOL |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Скорост на помпата, rpm | – |
| Скорост на вентилатора, rpm | 1850 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Размер на вентилатора, mm | 120 x 120 x 25 mm |
| LED светлина | Addressable RGB LED |
| Консумирана мощност | 1.44W |
| Волтаж, V | 12 VDC |
| Ниво на шума, dB | 28 dB(A) |
| Цвят | Black |

























