Additional information
| Weight | 2.265 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 18.3 × 29.4 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DEEPCOOL |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Съвместимост | AMD: AM5/AM4, Intel: LGA1700/1200/1151/1150/1155 |
| Скорост на вентилатора, rpm | 2000 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Размер на вентилатора, mm | 120 x 120 x 25 mm |
| LED светлина | – |
| Консумирана мощност | 3.36 W |
| Волтаж, V | Rated Voltage: 12VDC |
| Ниво на шума, dB | <, 31.6 dB(A) |
| Цвят | Black |



























