Additional information
| Weight | 5.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 97.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 36" (914 mm) |
| Тегло, g/m2 | 210 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |
199.51лв. / 102.01€
Наличност: с поръчка
| Weight | 5.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 97.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 36" (914 mm) |
| Тегло, g/m2 | 210 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |