Additional information
| Weight | 1.485 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 43 × 20 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color LaserJet 3600 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 4000 pages |
289.27лв. / 147.90€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.485 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 43 × 20 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color LaserJet 3600 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 4000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.