Additional information
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 40 × 26 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color LaserJet 4700 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 10000 pages |
807.76лв. / 413.00€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 40 × 26 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP Color LaserJet 4700 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 10000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.