Additional information
| Weight | 3.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 96 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 36" (914 mm) |
| Тегло, g/m2 | 80 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |
38.07лв. / 19.46€
Наличност: на склад
| Weight | 3.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 96 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 36" (914 mm) |
| Тегло, g/m2 | 80 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |