Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | FUJITSU |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет, GB | 480 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Интерфейс | SATA |
| Цвят | N/A |
539.85лв. / 276.02€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | FUJITSU |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет, GB | 480 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Интерфейс | SATA |
| Цвят | N/A |