Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 1 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | FUJITSU |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 32 |
| Честота, MHz | 3 200 MHz |
628.08лв. / 321.13€
Наличност: на склад
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 1 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | FUJITSU |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 32 |
| Честота, MHz | 3 200 MHz |