Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 5 cm |
| Производител | WACOM |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Графични дисплей таблети |
| Съвместимост | Wacom Cintiq 12WX pen display (DTZ-1200W) |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | Special connector |
| Цвят | Black |
| Други | 24V/5A; The AC Power Adapter easily connects to your device. |





















Reviews
There are no reviews yet.