Additional information
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52.4 × 79 × 14 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge R7525 |
| Процесор | AMD EPYC 7252 3.10 GHz, 8-core, 64 MB Cache |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | 32x DDR4 RDIMM, LRDIMM, 3DS, Maximum RAM: RDIMM – 2 TB, LRDIMM – 4 TB, Up to 3200MT/s |
| Твърд диск, GB | 480 |
| Дисков контролер | PERC H355 |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | 2 x 1Gb Onboard LOM, MLK V2, No OCP 3.0 mezzanine NIC card |
| Разширителен слот | Riser Config 2, Half Length, 4 x8 slots |
| Интерфейс | Front: 1x Dedicated iDRAC micro-USB, 1x USB 2.0, 1x VGA, Internal: 1x USB 3.0 (optional), Rear: 1x USB 2.0, 1x Serial (optional), 1x USB 3.0, 1x VGA, 1x Power Button, 1x Dedicated iDRAC |
| Порт за отдалечено управление | yes |
| Захранване | DUAL 800W PSU |
| Съвместими операционни системи | Canonical Ubuntu LTS, Citrix Hypervisor, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi |
| Форм-фактор | 2U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |














