Additional information
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53.2 × 53 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge R6515 |
| Процесор | AMD EPYC 7232P 3.10 GHz, 8-core, 32 MB Cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | DDR4: Up to 16 x DDR4 RDIMM (1TB), LRDIMM (2TB), bandwidth up to 3200 MT/S |
| Твърд диск, GB | 480 |
| Дисков контролер | PERC H740P/8GB NV Cache |
| Брой поддържани дискове | 4 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Broadcom 5720 Dual Port |
| Разширителен слот | Riser Config 0, No PCIe slot |
| Интерфейс | Front: 1x Dedicated iDRAC direct micro-USB, 1x USB 2.0, 1x Video, Internal: 1x USB 3.0, Rear: 2x 1GbE, 1x Dedicated iDRAC network port, 1x Serial, 2x USB 3.0, 1x Video |
| Порт за отдалечено управление | yes |
| Захранване | Dual, Hot Plug, Redundant Power Supply (1+1), 550W |
| Съвместими операционни системи | Canonical Ubuntu Server LTS, Citrix HypervisorTM, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |

















