Additional information
| Weight | 31.5 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge R540 |
| Процесор | Intel Xeon Bronze 3204 1.90 GHz, 8.25 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 16 DDR4 DIMM slots, Supports RDIMM /LRDIMM, speeds up to 2666 MT/s, 1TB* max |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисков контролер | PERC H330 RAID Controller |
| Брой поддържани дискове | 12 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Dual-Port 1GbE On-Board LOM |
| Разширителен слот | PCIe Rear storage config: 1 x HH/HL (1U Left Riser) + 1 x HH/HL (1U Right risers) slot or 1 x HH/HL (1U Left Riser) + 1 x FH/HL (1U Right riser) |
| Интерфейс | Front ports: Video, 1 x USB 2.0, dedicated IDRAC Direct USB, Rear ports: Video, serial, 2 x USB 3.0, dedicated iDRAC network port |
| Порт за отдалечено управление | iDrac9, Basic |
| Захранване | Single,Hot-plug Power Supply,495W |
| Съвместими операционни системи | Canonical Ubuntu LTS, Citrix XenServer, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi |
| Форм-фактор | 2U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |


















