Additional information
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53.2 × 73.4 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge R450 |
| Процесор | Intel Xeon Silver 4314 2.40 GHz, 16-core, 24 MB cache |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | Memory 16 DDR4 DIMM slots, supports RDIMM max 1 TB, speeds up to 2933 MT/s |
| Твърд диск, GB | 960 |
| Дисков контролер | PERC H755 |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | 1 DWPD |
| Мрежа | No NIC |
| Разширителен слот | Riser Config 0 1xOCP 3.0(x16)+ 1x16LP |
| Интерфейс | Front: 1x dedicated iDRAC Direct micro-USB, 1x USB 3.0, 1x VGA, Internal: 1x USB 3.0 (optional), Rear: 1x USB 2.0, 1x Serial (optional), 1x iDRAC ethernet port, 1x USB 3.0, 2x Ethernet, 1x VGA |
| Порт за отдалечено управление | yes |
| Захранване | DUAL 600W PSU |
| Съвместими операционни системи | Canonical Ubuntu Server LTS, Citrix Hypervisor, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |












