Additional information
| Weight | 3.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44.5 × 9.53 × 4.5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | EATON |
| Вх.напрежение, V | 240 |
| Вх.честота, Hz | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A | 32 |
| Макс. мощност, kW | 7.7 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | IEC-309 32A BLUE (2P+E) |
| Брой изводи | 10 |
| Тип изводи | IEC C13 |
| Дължина на кабела, m | 3.66 |
| Защити | Two 20A circuit breakers protect 5 outlets each |
| Mонтаж | racks, Supports 1U horizontal or 0U vertical mounting in EIA-standard 19" |
| Форм-фактор | 1U |
| Стандарти | CE (Europe), EAC (Belarus, Kazakhstan, Russia), FCC Part 15 Class A (USA), IEC 62368-1, RoHS |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 514.4 x 285.8 x 76.2 mm |
| Тегло, g | 2870g |
| Цвят | Black |
























