Additional information
| Weight | 0.915 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50.5 × 9.5 × 5.5 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Вх.честота, Hz | 50Hz / 60Hz |
| Вх. ток, A | 16 |
| Макс. мощност, kW | 4 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | uni-schuko (DIN 49441) |
| Брой изводи | 7 |
| Тип изводи | FR (Schuko) |
| Дължина на кабела, m | 2 |
| Защити | Circuit breaker; Max. intensity of surge protection: 3000A ~ 5000A, Surge protection |
| Mонтаж | 4 screws, Rack |
| Форм-фактор | 1U |
| Стандарти | VDE |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 431 x 45 x 44.45 mm |
| Тегло, g | 790 g |
| Цвят | Black |
| Други | Size: 19" |























Reviews
There are no reviews yet.