Additional information
| Weight | 0.037 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17.5 × 1 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Тип | Patch |
| Тип конектор 1 | RJ-45 |
| Тип конектор 2 | RJ-45 |
| Дължина, m | 1 |
| Цвят | Red |
| Други | AWG 26 (8 * 7 * 0.16mm) |


















Reviews
There are no reviews yet.